HERBALIFE24
REBUILD STRENGTH

Atjaunojošs dzēriens ar augstu olbaltumvielu
saturu ar pievienotu L-glutamīnu un BCAA.
Paredzēts lietošanai pēc spēka treniņiem.

 

Krištianu Ronaldu

80% UZTURS
20% FIZISKĀS AKTIVITĀTES

SVARĪGI ATCERĒTIES! Uzturs – kvalitatīvas atjaunošanās atslēga pēc fiziskās slodzes. No tā ir tieši atkarīgs galīgais rezultāts.

Efektīvu treniņu noteikumi. Sports – efektīvākais veids, kā justies labāk un mundrāk. Turklāt nav svarīgi, kas tas būs: āra treniņš, trenažieru zāles treniņš vai regulāra vingrošana. Tomēr fiziskās aktivitātes ir papildu slogs ķermenim, tāpēc labāk ir ievērot dažus vienkāršus noteikumus.

Krištianu Ronaldu,
Herbalife Nutrition zīmola vēstnesis

 

 

1.PIRMS TRENIŅA

Stundu pirms treniņa ķermenim ir nepieciešamas olbaltumvielas turpmākai muskuļu augšanai un atbalstam: izdzeriet Uzturvielu kokteili Formula 1, pievienojot Individualizēto olbaltumvielu pulveri Formula 3. Atcerieties arī, ka ilgstoša treniņa laikā ķermenis var zaudēt līdz pat 3-4% šķidruma (jau 1% deficīts tiek uzskatīts par dehidratācijas pazīmi), tāpēc 3 stundas pirms treniņa izdzeriet 500ml ūdens.

2.TRENIŅA LAIKĀ

Ir svarīgi atcerēties, ka treniņa laikā vienmēr rodas muskuļu šķiedru mikro traumas. Olbaltumvielu aminoskābes un glikogēns no ogļhidrātiem palīdz muskuļiem atjaunot normālo struktūru un tādējādi pielāgoties slodzēm. Katru stundu treniņa laikā kopā ar olbaltumvielām jāpatērē 30 līdz 60 g ātri sagremojamo ogļhidrātu. Ja jums ir ilgstošs treniņš, labs variants, kas nodrošinās gan vienu, gan otru starp intensīviem treniņiem, ir Herbalife Nutrition Proteīna batoniņš. Tas satur 15 g ogļhidrātu un 10 g olbaltumvielu ar tikai 139 kkal. Kopā olbaltumvielas un ogļhidrāti ātri uzsūcas un nodrošina papildu atbalstu muskuļiem.

3.PĒC TRENIŅA

Jebkāda veida fiziskās aktivitātes prasa pilnvērtīgu atjaunošanos. Par to liecina muskuļu šķiedru mikro traumas, glikogēna un šķidruma rezervju izsīkšana. Ir svarīgi dot sev laiku atpūtai, vannai, pilnvērtīgi paēst un papildināt ūdens līdzsvaru. Uzreiz pēc treniņa izdzeriet vismaz 350-400 ml ūdens. Katru dienu nodarbojieties ar fiziskām aktivitātēm, un pēc tām 30–60 minūšu laikā dzeriet kokteili, kas satur vismaz 20g olbaltumvielu.

KAM NEPIECIEŠAMA EFEKTĪVA ATJAUNOŠANĀS PĒC TRENIŅA?

Uzsākt sarunu
1
Sveicināti! Kā varu palīdzēt?