Kā strādā izaicinājumi?

Aptuvenie soli kā strādā izaicinājumi. Bet viss patiesībā ir daudz vienkāršāk, kā izskatās! Ja Tev nav laika pagatavot Tu jebkuru ēdienreizi vari aizstāt ar Herbalife Nutrition uzturvielu kokteili, jo tā bus pilnvērtīga maltīte vienā glāzē

Kā strādā izaicinājumi?

1. SOLIS. UZTURVIELU KOKTEIĻU PAGATAVOŠANA

Atsevišķas ēdienreizes nomainīsim pret veselīgu maltīti dabīgu uzturvielu kokteili! Tās būs ļoti ātri pagatavojamas ēdienreizes, kurās nebūs jāskaita nedz kalorijas, nedz jādomā vai uzņem ēdienreizē pilnvērtīgi visus vitamīnus un uzturvielas. Patiesība jebkuru ēdienreizi varēsi aizstāt ar uzturvielu kokteili

2. SOLIS. ATRADĪSIM VAI PAGATAVOSIM GARDAS UZKODAS

Ēdienreizēs iekļausim 2 mazas uzkodas pa dienu. Palīdzēsim Tev pagatavot pareizās uzkodas vai arī ja nebūs laika atrast tās uzkodas, kas būtu ar labāko uzturvērtību! Mācīsimies arī pagatavot gardus našķus kā uzkodas piemēram, vafeles, augļu kārtojumus, konfektes!

3. SOLIS. PAREIZI SALIKSIM LIELĀS MALTĪTES

Mainīsim ēšanas ieradumus un atradīsim kā labāk pagatavot pusdienas, vai ko labāk ēst vakariņās.  Ja esi ārpus mājām ko labāk ēst vai no kā labāk izvairīties!

4. SOLIS. TEV VIENMĒR BŪS ATBALSTA GRUPA

Atceries, Tu nebūsi viens Tev būs atbalsta grupa visā šajā jaunajā dzīves ceļojumā, jo atbalsts nereti ir pats svarīgākais it visā!

5. SOLIS. IKMĒNEŠA IZAICINĀJUMI UN PASĀKUMI

Tev būs iespēja piedalīties ikmēneša izaicinājumos un iespējams iegūt arī kādas balvas! Varēsi piedalīties dažādos online vai klātienes pasākumos, kur satiksies līdzīgi domājoši cilvēki – par veselīgu dzīvesveidu un iespējām!

6. SOLIS. REZULTĀTI

Jebkādi apgalvojumi attiecībā uz svara kontroli attiecas uz Herbalife Nutrition svara kontroles programmu, kas bez visa pārējā ietver arī sabalansētu uzturu, regulāras fiziskas aktivitātes, ikdienā nepieciešamā šķidruma daudzuma lietošanu, vajadzības gadījumā uztura bagātinātāju lietošanu un pietiekamu atpūtu. Visi rezultāti ir individuāli un var atšķirties.

Uzsākt sarunu
1
Sveicināti! Kā varu palīdzēt?