Mūsu rezultāti, kas iedvesmo!

Pateicoties veselīgam dzīvesveidam un sabalansētam ikdienas uzturam, iekļaujot ēdienkartē  Herbalife Nutrition produktus, Tev ir iespēja sasniegt savu mēŗki, lai kāds tas būtu – samazināt svaru un saglabāt to nākotnē, palielināt svaru, sakārtot gremošanas sistēmu vai gūt enerģiju ikdienā!  Tevi vienmēr atbalstīs veselīga dzīvesveida konsultants, kurš palīdzēs Tavu mērķu sasniegšanā! 

Un atceries sakārtojot savu ikdienas ēdienkarti mēdz sakārtoties arī visas citas lietas! Jo kādu degvielu liesi tā jutīsies un brauksi!

Jebkādi apgalvojumi attiecībā uz svara kontroli attiecas uz Herbalife Nutrition svara kontroles programmu, kas bez visa pārējā ietver arī sabalansētu uzturu, regulāras fiziskas aktivitātes, ikdienā nepieciešamā šķidruma daudzuma lietošanu, vajadzības gadījumā arī uztura bagātinātāju lietošanu un pietiekamu atpūtu. Visi rezultāti ir individuāli un var atšķirties.

Kā notievēt veselīgi

Sanita

Stāsts aizsākās pirms vairāk kā četriem gadiem pēc pirmās bērniņa piedzimšanas – kā jau daudzām sievietēm tas mēdz būt pēc dzemdībām organisms ir novājināts un imunitāte līdz ar to. Šajā pēcdzemdību periodā jutos ļoti slikti un dienu no dienas pašsajūta pasliktinājās, bija liels nogurums. Vērsos pie dažādiem speciālistiem pēc palīdzības, ceļš bija ilgs, jo viens sūtīja pie otra, un tad pie nākamā, nespējējot atrast cēloni.  Tas pamudināja pārdomāt ēdienkarti, bet izpratne par to nebija. Man šķita ka dārzeņi un viss lauku “eco” ir pats veselīgākais, bes es kļūdījos! Es nonācu savā pirmajā projektā, biju ļoti skeptiska, bet nodomāju izmēģināt. Šajā laikā man bija iestājusies otrā grūtniecība un par tievēšanu nevarēja būt ne runa (!), bet nodomāju, ka varētu palīdzēt ģimenei.

Iesaistoties projektā iepazinos ar savu veselīga dzīvesveida konsultanti. Uzzināju daudz noderīgas lietas par uzturu, ko iepriekš nezināju! Šīs zināšanas palīdzēja man uzlabot pašsajūtu ne tikai sev, bet arī ģimenē, palīdzēja izmainīt ēšanas paradumus.

Mans pilnais stāsts pieejams te Instagram: SANITAS REZULTĀTS

Dalies ar šo:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Sarmīte

Kas mani visos projektos iedvesmo un kāpēc es šos projektus vadu? Tie pirmām kārtām ir cilvēki un viņu rezultāti, jo katrs atnāk ar savu projektā un otrs kā mainās viņu dzīves, kad viņi notic Tev un notic tam ko stāsti! 

Sarmīte ir 2 bērnu māmiņa un tieši pēc otrā bērniņa viņai nesanāca pašai tikt galā ar lieko svaru, kurš neapstāja augt, kas lika viņai justies slikti. Taču viņu iedvesmoja viņas brāļa sieva.  un viņa uzsāka 12 soļi veselīga dzīvesveida startam kur iemācījās sakārtot savu ēdienkarti ir atbrīvojusies no ievērojama daudzuma lieko kilogramu!

Viņas pilnais stāsts pieejams te Facebook: SARMĪTES REZULTĀTS

 

Dalies ar šo:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Evita

Evita ir divu bērnu māmiņa no Trapenes. Savā pirmajā projektā viņa nonāca pavisam nejauši, bet kā saprotam nejaušu lietu nav! Izejot projektus Evita zaudējusi liekos kilogramus, un samazināja vairākus centimetrus no sava apkārtmēra, bet zaudētie kilogrami un centimetri nav vienīgie ko viņa ieguvusi šajos projektos. Evita atrada informāciju Instagram, netīšām atrada mani – SanituViņu uzrunāja mans rezultāts un viņa pieteicās un uzsāka savu pirmo 30 dienu izaicinājumu. 

Evitai sākotnēji svars pēc otrā bērniņa piedizmšanas krietni palielinājās un arī saldumi bija viņas sabiedrotie! 30 dienu izaicinājums bija pirmais, kuru viņa nodzīvoja bez saldumiem un saprata to tikai izejot arī 12 soļi veselīga dzīvesveida starta projektu un iegūstot zināšanas kā sakārtot savu ēdienkarti un no kā vajadzētu izvairīties!

Viņas pilnais stāsts pieejams te Facebook: EVITAS REZULTĀTS

Dalies ar šo:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Elīza

Šī ir patiesi lieliskā un brīnišķīgā Elīza 😍, ar kuras rezultātu vēlamies padalīties un kopā priecāties! Iekļaujot uzturā augstvērtīgos Herbalife Nutrition produktus un pamainot ēšanas režīmu, ir iegūta lieliska pašsajūta un papildus enerģija, daudz pozitīvu un skaistu mirkļu savai dzīves svinēšanai, savai sajūsmai par sevi un slaidajām kājiņām 🙂, par daudziem skaistiem fotomirkļiem un īstenu sevis mīlēšanu! 🥂Liels prieks palīdzēt un atbalstīt! 🍒pievienojies mums, ja pietrūkst smaidu, jautrības, atbalsta vai zināšanu par uzturu, kopā varam sasniegt ikviena nosprausto mērķi par savu vislabāko versiju!🤗

 Viņas pilnais stāsts pieejams te Facebook: ELĪZAS REZULTĀTS

Dalies ar šo:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Jānis

Herbalife rezultāti

Līdz šim zināju, ka svaru varu samazināt tikai aktīvi sportojot, to izdevās realizēt tikai gada siltākajos un saulainākajos mēnešos, dienās, kad nelija lietus, braucot ilgstoši ar divriteni. Protams, par to no kā bija svara samazinājums nebija ne jausmas – vai no muskuļiem vai no taukiem, bet rezultāts bija un tas man likās galvenais. Par uzturu, nekad īpaši nebiju piedomājis un tagad saprotu, ka tas bija nepareizi!!!
Paldies sievai, kura iesaistījās 90 dienu projektā un sāka pielietot iegūtās zināšanas un Herbalife produktus mūsu ģimenē, pamanīju rezultātus (svara samazinājumu) jau pirmajās dienās. Šis mani pamudināja pašam pieteikties projektam un nostiprināt zināšanas. Mazinājās ne tikai svars, bet uzlabojās pašsajūta, ikdienas nogurums un bezspēks palēnām atkāpās, kā arī uzlabojās asins analīzes, kuras nespēju uzlabot gadiem! Šobrīd ikdienā lietojot Herbalife produktus un ievērojot sabalansēta uztura pamatzināšanas un teorijas jūtos enerģisks un spēka pilns.

Dalies ar šo:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Uzsākt sarunu
1
Sveicināti! Kā varu palīdzēt?