Savādāks burgeris...

Mēs bieži vien neapzināmies, kā ēdiens ietekmē mūsu organismu un vēl jo vairāk fast food. Bet taču gribās, jo ieradumi jau prasa savu! Burgeri kādreiz bija mana vājība, milzīga vājība un es tos ēdu un nesapratu, kāpēc prasās vēl un vēl tie burgeri un picas. Bet atradu citādu veidu, kā pagatavot gardus burgerus, bet ar citu uzturvērtību! Un te nebūs nekāda veida milti, bet gan vērtīgi veselīga dzīvesveida funkcionālie Herbalife Nutrition produkti.  Milzīgs atsvars veselīgam, ātram un garšīgam dzīvesveidam, bet bez liekiem piesātinātajiem taukiem, liekām kalorijām un bez smaguma sajūtas, tam pretī mīklā būs olbabltumvielas, šķiedrvielas, vitamīni! 

 

Manā skatījumā degviela, ko lejam organismā ir tik ļoti svarīga! Kā teica Džims Rons – “Rūpējies par savu ķermeni. Tā ir vienīgā vieta, kur Tev jādzīvo! 

Veselīgie burgeri

Recepte 4 porcijām (4triem burgeriem):

MĪKLAI:

MĒRCĪTEI:

  • krējums vai silken tofu
  • ķiploks, sinepes vai jebkas ko patīk sajaukt mērcei ar krējumu

PILDĪJUMAM:

Olas sakuļam (sablenderējam) kopā ar Gourmet Tomātu zupu, uzturvielu kokteili un olbaltumvielu pulveri, pēc vajadzības pielejam nedaudz ūdeni un eļļu.
Mīklu liekam cepties biezajā vafeļu pannā.
Pa to laiku kamēr cepam biezās burgeru vafeles, sagatavojam mērci. Man nebija mājās krējums vai turku jogurts, tāpēc sablenderēju sinepes ar sojas mērci un silken tofu. Uzcepam olu vai sojas burgerus.  Sagriežam sīpolu plānās škēlītēs un tomātu.
Kad burgera pamatnes gatavas, smērējam uz tām mērcīti, liekam zaļās lapas, kārtojam visu kārtās un gatavs!

Kur vēl var izmantot iegādātos produktus?
Herbalife Nutrition Uzturvielu kokteilis Formula 1 Vaniļas krēms ar šo kokteili var aizstāt jebkuru ēdienreizi sajaucot 3 mērkartotes ar 250ml ūdens būs ideāla maltīte ārpus mājām, pievienojot klāt Formula 3 – Individualizētais olbaltumvielu pulveris
 
Herbalife Gourmet Tomātu zupa ar tomātu un bazilika garšu var lietot dienas laikā, kad nav laika pagatavot ēst vai paēst sajaucot 3 vai vairāk mērkarotes ar ūdeni, pēc vajadzības var pievienot dārzeņus, turku zirņus pēc patikas.

Vai varu produktus pasūtīt ja esmu ārpus Latvijas?
Jā, Tu noteikti vari pasūtīt produktus, ja esi ārpus Latvijas, jo kompānija Herbalife ir 95 pasaules valstīs un katrā no tām ir sava noliktava un savs produktu klāsts! Drošības pēc sazinies [email protected] vai raksti čatā tepat lapas labajā stūrī!

Produkti, kuri noderēs burgeru pagatavošanai

TEV IR PAPILDUS JAUTĀJUMI

Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs radīsim atbildes Taviem jautājumiem!

Uzsākt sarunu
1
Sveicināti! Kā varu palīdzēt?