Veselīgās mazkaloriju vafeles

Mēs bieži vien neapzināmies, kā ēdiens ietekmē mūsu organismu un vēl jo vairāk fast food. Bet taču gribās, jo ieradumi jau prasa savu! Vafeles ir iespējams pagatavot dažādas – bet svarīga ir šo ēdienu uzturvērtība. Vafeles var sastāvēt pilnībā no vienkāršajiem ogļhidrātiem un cukura. Šīs vafeles būs ar citu uzturvērtību – tā kā gatavotas no uzturvielu kokteiļa, kas satur 25 vitamīnus un minerālvielas un ar zemu glikēmisko indeksu un perfekti aizstāj miltus, un apēdod noteikti būs sāta sajūta ne tikai našķēšanās. Jo našķēties mūsdienās var gudri!
Milzīgs atsvars veselīgam, ātram un garšīgam dzīvesveidam, bet bez liekiem piesātinātajiem taukiem, liekām kalorijām un bez smaguma sajūtas, tam pretī mīklā būs olbaltumvielas, šķiedrvielas, vitamīni! Manā skatījumā degviela, ko lejam organismā ir tik ļoti svarīga. Kā teica  Džims Rons – “Rūpējies par savu ķermeni. Tā ir vienīgā vieta, kur Tev jādzīvo!  

Saldās biezās vafeles

1 porcijai (3-4 vafeles) 

MĪKLAI:

MĒRCĪTEI:

+ nepieciešama biezā vafeļu panna.

Banānu sagriežam un samīcam praktiski šķidrā masā, pieliekam 1 olu un visu sakuļam kārtīgi, pieliekam 3 mērkarotes uzturvielu kokteili un apmēram 1 mērkaroti (iekšā iekš auzu ābolu šķiedrvielām pieejama) auzu ābolu šķiedrvielas papildus saldumam.  Ja nepieciešams nedaudz pielejam ūdeni. Pieliekam nedaudz eļļas klāt, tas lai vafeles nelīp klāt pie pannas. Visu kārtīgi sakuļam, pirms liekam vafeļu pannā pirmajai partijai nedaudz nosmērējam ar eļļu vefeļu pannas iekšpusi.

Kamēr cepās vafeles paņemam saldētas ogas, nedaudz pielejam aukstu ūdeni un šķiedrvielas un sablenderējam sorbertā, tā būs kā mērce. 

Servējam uz šķīvja un ar caur sietiņu pārkaisām ar auzu ābolu šķiedrvielām, būs kā pūdercukurs.

Vafeles iespējams baudīt kopā ar Herbalife Nutrition šķīstošo zāļu dzērienu ar tējas ekstraktiem.

Kur vēl var izmantot iegādātos produktus?

Herbalife Nutrition Uzturvielu kokteilis Formula 1 Vaniļas krēms ar šo kokteili var aizstāt jebkuru ēdienreizi sajaucot 3 mērkartotes ar 250ml ūdens būs ideāla maltīte ārpus mājām, pievienojot klāt Formula 3 – Individualizētais olbaltumvielu pulveris
 

Herbalife Auzu-ābolu šķiedrvielas būs ideāls atbalsts zarnu traktam, garšīgas, saldas, palīdz mazāk našķēties un satur veselus 5 gramus šķiedrvielu un tikai 15kcal.

Vai varu produktus pasūtīt ja esmu ārpus Latvijas?
Jā, Tu noteikti vari pasūtīt produktus, ja esi ārpus Latvijas, jo kompānija Herbalife ir 95 pasaules valstīs un katrā no tām ir sava noliktava un savs produktu klāsts! Drošības pēc sazinies [email protected] vai raksti čatā tepat lapas labajā stūrī!

Produkti, kuri noderēs burgeru pagatavošanai

TEV IR PAPILDUS JAUTĀJUMI

Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs radīsim atbildes Taviem jautājumiem!

Uzsākt sarunu
1
Sveicināti! Kā varu palīdzēt?