Klasiskās pankūkas

Vai varēji iedomāties, ka vari uzcept savas mīļotās klasiskās pankūkas, bet bez baltajiem miltiem? Iedomājies, ka pankūkas ir veidotas no funkcionāla ēdiena – uzturvielu kokteiļa kurā ir 25 vitamīni un mienerālvielas un apēdot šādas pankūkas būs sāta sajūta un jau pēc pusstundas negribēsies našķēties ar neveselīgajiem našķiem!

Milzīgs atsvars veselīgam, ātram un garšīgam dzīvesveidam, bet bez liekiem piesātinātajiem taukiem, liekām kalorijām un bez smaguma sajūtas, tam pretī mīklā būs olbaltumvielas, šķiedrvielas, vitamīni! Manā skatījumā degviela, ko lejam organismā ir tik ļoti svarīga. Kā teica Džims Rons – “Rūpējies par savu ķermeni. Tā ir vienīgā vieta, kur Tev jādzīvo!

Vai zināji ka no Herbalife Nutrition produktiem var gatavot gardus našķus un aizvietot miltus?

MĪKLAI

 

MĒRCĪTEI:

 

Atdaliet olas baltumus no dzeltenumiem (dzeltenumus mēs nelietojam). Sakuliet baltumus kopā ar šķipsniņu sāls, pēc tam uzmanīgi sajauciet  ar pārējām sastāvdaļām.

Cepiet ietaukotā pannā no abām pusēm.

Perfekti un gardi būs kopā ar Šķīstošo zāļu dzērienu ar tējas ekstraktiem oriģinālā garša vai persiku garšu

Herbalife Nutrition klasiskās pankūkas

Iegādājies produktus ar bezmaksas piegādi!

Kur vēl var izmantot iegādātos produktus?

Formula 1 Maigā šokolāde  ar šo kokteili var aizstāt jebkuru ēdienreizi sajaucot 3 mērkartotes ar 250ml ūdens būs ideāla maltīte ārpus mājām, pievienojot klāt Formula 3 – Individualizētais olbaltumvielu pulveris iegūsiet lielāku sāta sajūtu savai maltītei

Herbalife Auzu-ābolu šķiedrvielas būs ideāls atbalsts zarnu traktam, garšīgas, saldas, palīdz mazāk našķēties un satur veselus 5 gramus šķiedrvielu un tikai 15kcal.

 
Vai varu produktus pasūtīt ja esmu ārpus Latvijas?
Jā, Tu noteikti vari pasūtīt produktus, ja esi ārpus Latvijas, jo kompānija Herbalife ir 95 pasaules valstīs un katrā no tām ir sava noliktava un savs produktu klāsts! Drošības pēc sazinies [email protected] vai raksti čatā tepat lapas labajā stūrī!

Patik recepte? Padalies ar to ar citiem

WhatsApp
Telegram
Facebook
Twitter
Pinterest
Tumblr
ATCERIES!!! Katram produktam un ēdienam ir savs pulksteņa laiks, kad to ēst, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Ja vēlies būt sevs pats uztura treneris un iemācīties ātri pagatavot ēdienus ar uzturvielām un juties vēl enerģiskāk un nomestu kādu lieku kilogramu, piesakies kādā no mūsu projektiem!
Veselīgs uzturs un laba pašsajūta ir mūsu projektu fokuss, tapēc piesakies un uzzini daudz lietas, kā pagatavot ātri, bet ar uzturvērtību! Piesakies projektā un uzzini vairāk par to kā dzīvot veselīgāk šajā ātrajā dzīves ritmā!
 
Sanita
Raksta saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez portāla īpašnieka atļaujas ir aizliegta.

1 thought on “Klasiskās pankūkas”

Comments are closed.

Uzsākt sarunu
1
Sveicināti! Kā varu palīdzēt?